O NAS

index_16

 

Kompleksowa budowa parków trampolin – SOLTEX

Parki trampolin zyskują coraz większą popularność zarówno w Polsce, jak i całej Europie. Każdego dnia, mnóstwo osób decyduje się na aktywne spędzenie wolnego czasu bądź odbycie treningu fitness w obiektach trampolinowych. Mając to na uwadze, postanowiliśmy rozszerzyć działalność naszej firmy o projektowanie i budowę nowoczesnych, a przede wszystkim w pełni bezpiecznych parków trampolin.

Wybierz bezpieczne trampoliny do parku rozrywki

Początkowo zajmowaliśmy się wyposażeniem oraz serwisem klubów fitness, co pozwoliło nam na zdobycie cennego doświadczenia. Dziś, jako doświadczony wykonawca parków trampolin, możemy śmiało powiedzieć, że potrafią być one doskonałą rozrywką jak i uzupełnieniem treningu fitness. Co więcej, właściwie zaaranżowany park trampolin to miejsce, w którym miło spędzą czas zarówno dzieci, jak i dorośli.

Od projektowania do budowy parków trampolin

Warto pamiętać, że specjalizujemy się nie tylko w budowie, ale również projektowaniu, aranżacji oraz serwisie parków trampolin. Jeśli interesuje Cię pełen zakres świadczonych przez nas usług – skontaktuj się z nami, a odpowiednio przeszkoleni pracownicy przedstawią Ci szczegóły przygotowanej oferty. Zapraszamy.

tel. +48 514 415 242